INSTRUKTORZY

NASZA KADRA:

ADAM – właściciel, taniec towarzyski
Instruktor tańca towarzyskiego. Posiada dyplom Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Metodyki tańca towarzyskiego użytkowego uczył się u wybitnego instruktora Kazimierza Michlika (ucznia legendy polskiego tańca Kazimierza Wieczystego). Tajniki tańca towarzyskiego zgłębiał pod okiem Michała Zduna, Wojciecha Świecha, Andrzeja Łukomskiego. Trenował taniec klasyczny, ludowy i jazz. Brał udział w warsztatach prowadzonych przez Margaret Brown. Jego zdaniem taniec kształtuje nie tylko sylwetkę, ale (a może przede wszystkim) osobowość.

EWA – taniec towarzyski, Taneczny Klub Maluchaewa
Ewa jest osobą otwartą, zabawną i kochającą dzieci. Swoją pracę łączy ze swoją pasją, taniec towarzyszy jej od zawsze. Zaczynała od tańca użytkowego, później zaczęła rozwijać się w kierunku tańca sportowego, a teraz spełnia się m.in. w tańcu towarzyskim, burlesce oraz dancehall’u. Najchętniej jednak przygotowuje małych tancerzy do rozwijania swoich umiejętności rytmicznych oraz tanecznych. Chętnie realizuje układy choreograficzne dla młodych par, tzw. pierwszy taniec oraz choreografie na różnego rodzaju pokazy grup młodzieżowych. Jest absolwentką szkoły muzycznej pierwszego stopnia w klasie fortepianu, hobbystycznie gra na gitarze, skrzypcach i instrumentach perkusyjnych. W wieku 5-10 lat była członkiem zespołu muzyki dawnej „Schola Cantorum Inovroclaviensis” prezentując na scenach polskich i międzynarodowych tańce dworskie. Jest studentką edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej i planuje dalej rozwijać umiejętności taneczne.

 

RAFAŁ – taniec towarzyskirafał
Instruktor sportu o specjalizacji taniec. Swoją przygodę z tańcem towarzyskim rozpoczął w 1998 roku. Ma na swoim koncie następujące sukcesy: finalista Grand Prix Polski, wicemistrz Okręgu kujawsko-pomorskiego, kilkukrotny medalista Pucharu Okręgu, a także licznych turniejów na szczeblu ogólnopolskim. Brał także udział w zawodach międzynarodowych, gdzie nie raz, wraz z partnerką, odnosił sukcesy na parkiecie. Szkolił się pod okiem mistrzów tańca: Pauliny Glazik, Marka Kosatego, Wojciecha Przemienieckiego, Przemysława Łowickiego i Yany Pokrovskijej. Uczestnicząc w turniejach tańca towarzyskiego, zdobył klasę taneczną A w tańcach standardowych. Do prowadzenia zajęć podchodzi z pełnym zaangażowaniem, cierpliwością i dużą dawką pozytywnych emocji. Jego motto to „Praktyka czyni Mistrza”.