INSTRUKTORZY

NASZA KADRA:

ADAM – właściciel, taniec towarzyski, Pierwszy Taniec
Instruktor tańca towarzyskiego. Posiada dyplom Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Metodyki tańca towarzyskiego użytkowego uczył się u wybitnego instruktora Kazimierza Michlika (ucznia legendy polskiego tańca Kazimierza Wieczystego). Tajniki tańca towarzyskiego zgłębiał pod okiem Michała Zduna, Wojciecha Świecha, Andrzeja Łukomskiego. Trenował taniec klasyczny, ludowy i jazz. Brał udział w warsztatach prowadzonych przez Margaret Brown. Jego zdaniem taniec kształtuje nie tylko sylwetkę, ale (a może przede wszystkim) osobowość.

EWA – taniec towarzyski, Latino Solo, Hobby Class, Pierwszy Taniecewa
Ewa jest osobą otwartą, zabawną i kochającą dzieci. Swoją pracę łączy ze swoją pasją, taniec towarzyszy jej od zawsze. Zaczynała od tańca użytkowego, później zaczęła rozwijać się w kierunku tańca towarzyskiego, a teraz spełnia się m.in. w tańcu towarzyskim, burlesce oraz Latino Solo. Najchętniej jednak przygotowuje małych tancerzy do rozwijania swoich umiejętności rytmicznych oraz tanecznych. Chętnie realizuje układy choreograficzne dla młodych par, tzw. pierwszy taniec oraz choreografie na różnego rodzaju pokazy grup młodzieżowych. Jest absolwentką szkoły muzycznej pierwszego stopnia w klasie fortepianu, hobbystycznie gra na gitarze, skrzypcach i instrumentach perkusyjnych. W wieku 5-10 lat była członkiem zespołu muzyki dawnej „Schola Cantorum Inovroclaviensis” prezentując na scenach polskich i międzynarodowych tańce dworskie. Jest studentką edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej i planuje dalej rozwijać umiejętności taneczne.

 

KAROL OSSOWSKI – taniec towarzyski, Pierwszy Taniec
Karol posiada najwyższą międzynarodową klasę taneczna „S”w tańcu towarzyskim. Jest Finalistą Mistrzostw Polski, reprezentuje Polskę na wielu międzynarodowych turniejach (m.in Dutch Open Championship, Blackpool Dance Festival) oraz posiada tytuł Mistrza Europy w tańcu współczesnym. Współpracował przy produkcjach telewizyjnych takich jak: „Dancing With The Stars”, „Jaka to melodia?”, „Projekt Lady”. Swoją karierę rozpoczął w dość późnym wieku jak na sportowego tancerza (14 lat) jednak prowadzony przez najlepszych Polskich i zagranicznych szkoleniowców zrealizował swoje taneczne marzenia.
PATRYCJA JANUSZEK – dancehall
PIOTR BORZĘCKI – Taneczny Klub Malucha, taniec towarzyski, videoclip dance, Latino Solo, Hobby Class, Pierwszy Taniec