FITNESS

Fitness – czyli tegoroczna nowość w naszej ofercie. Zajęcia odbywają się w Zespole Szkół Integracyjnych przy ul. Krzymińskiego 4 w Inowrocławiu (poniżej znajduje się mapa dojazdu).

  • zajęcia na sali gimnastycznej,
  • profesjonalna, wykwalifikowana kadra,
  • miła atmosfera.

GIMNASTYKA FIT (GOSIA)

Gimnastyka dla każdego, łączy w sobie elementy gimnastyki korekcyjnej (zdrowy kręgosłup) z elementami tańca,  pilatesu, jogi, aerobiku, wzmacniania, rozciągania.

Ćwiczenia prowadzone w rytm muzyki. Tempo ćwiczeń średnie.  Pierwsza część to układy choreograficzne na stojąco, z przejściami –  bez podskoków. Część drugą stanowią ćwiczenia na macie: główny nacisk na mięśnie brzucha, pośladków, grzbietu i uda.

TBC  (NATALIA)

Jedna z odmian aerobiku polegająca na rzeźbieniu mięśni całego ciała poprzez odpowiednio dobrane ćwiczenia aerobowe wykonywane w rytm szybkiej muzyki. Dzięki TBC można zwiększyć wydolność fizyczną organizmu, wzmocnić siłę mięśni oraz poprawić koordynację ruchów. Są to ćwiczenia dla osób w każdym wieku.

FAT BURNING (ADAM)

Jest treningiem specjalistycznym, przyspieszającym spalanie tkanki tłuszczowej, bazującym na podstawowych krokach aerobiku, które łączy się w nieskomplikowane układy.

BPU (ADAM)

Trening wzmacniający mięśnie brzucha, pośladków i ud. Korzystnie wpływa na ukształtowanie tych partii ciała

AEROBIK   (DOROTA)

AEROBOWO – TANECZNE (MAGDA)

Mapka dojazdu: